Over Mediaverse

Wij zijn een bedrijf met de ideologie om het web voor iedereen toegankelijk te maken. Wij streven als bedrijf naar een process wat niet alleen vraag en aanbod is maar ook de klant betrekt in het project en zorgt dat het eindresultaat niet een standaard product is, maar de visie van de klant.

Hiermee werken we met o.a. Trello en een grote hoeveelheid onderling contact tussen klant en bedrijf om te zorgen dat het niet alleen onder controle van de klant valt, maar dat de klant ook de mogelijkheid heeft om het volledige proces mee te krijgen en zo niet in het donker staat wat betreft het uitvoeren van het werk.

freek wernas mediaverse

Ons Team


Deveron Reniers

Back-end Developer

d.reniers@mediaverse.nl


Freek Wernas

Back-end Developer

f.wernas@mediaverse.nl


Folkert van der Meulen

Marketing

f.vdmeulen@mediaverse.nl


Mohamed Elouakili

Front-end Developer

mo.el@mediaverse.nl


Sandor van Tuel

HR-Manager

s.vantuel@mediaverse.nl


Martijn Jager

Back-end Developer

m.jager@mediaverse.nl


Ivar Smits

Back-end Developer

i.smits@mediaverse.nl


Simon Ophof

Front-end Developer

s.ophof@mediaverse.nl


Tural Mammedli

Marketing

t.mammedli@mediaverse.nl